Obj. číslo: BS2
EAN: 7290004018191

Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro

Doprava zdarma
Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro
Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro
Bluetooth
Klinicky testované
Nedostupný
3 681 Kč
3 042 Kč bez DPH

Monitor Babysense 2 Pro je bezdotykový monitor dechu vybaven dvěma senzorovými podložkami a designově atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a světelným signalizačním alarmem. Je určen pro detekci dechových nepravidelností a zástav dechu (tzv. Apnoe). Monitor dechu je v současnosti jedinou účinnou pomůckou v boji proti syndromu náhlého úmrtí SIDS u dětí v období prvního roku jejich života.

Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro

Bezdotykový monitor dechu se dvěma podložkami.
</ FONT> </ STRONG> Monitor Babysense 2 Pro je bezdotykový monitor dechu vybaven dvěma senzorovými podložkami a designově atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a světelným signalizačním alarmem . Je určen pro detekci dechových nepravidelností a zástav dechu (tzv. Apnoe).
Účinná pomůcka proti SIDS. </ FONT> </ STRONG>
Monitor dechu je v současnosti jedinou účinnou pomůckou v boji proti syndromu náhlého úmrtí SIDS u dětí v období prvního roku jejich života. Monitor dechu Babysense 2 Pro identifikuje vzorce dýchání vašeho dítěte, které jsou přenášeny do kompaktního mikroprocesoru, umístěného v kontrolní jednotce přístroje.
V případě problému spustí alarm.
</ FONT> </ STRONG> Pokud z jakéhokoliv důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, nebo se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a vizuální alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane!
Dlouholetá tradice.
</ FONT> </ STRONG> První produkty řady Babysense byly vyvinuty před více než 20 lety jako první svého druhu na světě a od té doby pomohly více než 600 000 dětí po celém světě. Díky poznatkům dětských lékařů, firemních vývojáře a požadavkům rodičů prošly značným vývojovým procesem a zdokonalením.

Informace o výrobku

  • Obj. číslo
    BS2
  • EAN
    7290004018191
  • Výrobce
Tento produkt ještě nebyl hodnocen
Doprava zdarma
Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro
Hisense Monitor dechu Babysense 2 Pro
Nedostupný
Už jste si prohlíželi
Online podpora na telefonu
Doprava na výdejní místo jen za 68 Kč
Doprava zdarma na objednávky od 890 Kč
Bezpečný nákup