Zpět na O nás

O nás

2 min.

Distributor dětského sortimentu, zdravotnických prostředků a produktů pro rodinu.
Nabízíme dětský sortiment pro domácí použití renomovaných výrobců. Co nás odlišuje je jedinečný zájem o služby pro zákazníky – spolehlivost, profesionálnost, bezpečnost a rychlost.

Garantujeme odborné poradenství a podporu po prodeji.

Pečujeme o výběr kvalitních produktů. To potvrzují nejen ověřené výrobky, ale také velmi pozitivní zpětná vazba na naše výrobky z nemocnic, zdravotních středisek, od lékařů a prodejců dětského sortimentu.


Historie
Naše společnost vznikla 11.11.2004. Už při samotném vzniku společnosti za ní stálo odhodlání a chuť tvrdě pracovat. Výsledkem více než roku trpělivé práce našeho týmu je vybudování firmy stojící na pevných základech s přesnou vizí do budoucnosti. Za společností MLongauer s.r.o. se ukrývá tým lidí, kteří sice pracují v různých odvětvích, ale spojuje jejich společný cíl. Cílem, který dává zároveň i smysl našemu snažení, je potřeba pomoci a přičinit se o ochranu lidského zdraví a prevenci před civilizačními chorobami, které postihují stále více lidí. Právě prostřednictvím produktů, které nabízíme, jsme vytvořili nové možnosti výběru nejen kvalitních ale i cenově dostupných výrobků, které již dnes slouží v mnoha českých domácnostech.

Záměrem naší společnosti do budoucna je neustálé vyhledávání a doplňování produktů, které na českém trhu chybí nebo je jejich nedostatek. Naše snaha je a bude nasměrována k dětem a lidem, kteří jsou nemocní, k lidem, kteří se o nemocné starají, ale i směrem ke zdravým, kteří si chtějí své zdraví co nejdéle udržet.