Obj. číslo: BS7
EAN: 7290004018481

Hisense Monitor dechu Babysense 7 New

Doprava zdarma
Hisense Monitor dechu Babysense 7 New
Hisense Monitor dechu Babysense 7 New
Bluetooth
Klinicky testované
Na skladě: 10 ks
Můžete mít 7.3.2024
3 553 Kč
2 936 Kč bez DPH

Monitor Babysense 7 je nejmodernější bezdotykový monitor dechu na světě vybaven dvěma senzorovými podložkami a designově nadčasovou a atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a světelným signalizačním alarmem. Monitor dechu Babysense 7 identifikuje vzorce dýchání vašeho dítěte, které jsou přenášeny do kompaktního mikroprocesoru, umístěného v kontrolní jednotce přístroje.

Hisense Monitor dechu Babysense 7 New

Nejmodernější bezdotykový monitor.
</ FONT> </ STRONG> Monitor Babysense 7 je nejmodernější bezdotykový monitor dechu na světě vybaven dvěma senzorovými podložkami a designově nadčasovou a atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a světelným signalizačním alarmem.
Detekuje dýchání dítěte.
</ FONT> </ STRONG> Monitor dechu Babysense 7 identifikuje vzorce dýchání vašeho dítěte, které jsou přenášeny do kompaktního mikroprocesoru, umístěného v kontrolní jednotce přístroje.
V případě problému spustí alarm.
</ FONT> </ STRONG> Pokud z jakéhokoliv důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, nebo se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a vizuální alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane!
V boji proti SIDS nejúčinnější na světě.
</ FONT> </ STRONG> Monitor dechu Babysense 7 je v boji proti SIDS nejúčinnějším a nejbezpečnějším výrobkům na světě. Splňuje ty nejpřísnější kritéria evropské certifikace pro provoz ve zdravotnických zařízeních a v domácnostech. První produkty řady Babysense byly vyvinuty před více než 20 lety jako první svého druhu na světě a od té doby pomohly více než 600 000 dětí po celém světě. Díky poznatkům dětských lékařů, firemních vývojáře a požadavkům rodičů prošly značným vývojovým procesem a zdokonalením.

Informace o výrobku

  • Obj. číslo
    BS7
  • EAN
    7290004018481
  • Výrobce
Tento produkt ještě nebyl hodnocen
Doprava zdarma
Hisense Monitor dechu Babysense 7 New
Hisense Monitor dechu Babysense 7 New
Na skladě: 10 ks
Můžete mít 7.3.2024
Už jste si prohlíželi
Online podpora na telefonu
Doprava na výdejní místo jen za 68 Kč
Doprava zdarma na objednávky od 890 Kč
Bezpečný nákup